بلوک شیشه ای ( آجر شیشه ای )

بلوک شیشه ای

در همین تحقیقات متغیرهای اثر گذار در ادامه کمتر مصرف انرژی در ادامه ساختمانها آنالیز شدند و نتیجه های تحقیقات به طور کلی با بهینه سازی مصرف انرزی ملازم بوده است. به این مضمون‌ که با تولید تغییراتی در ادامه پارامترهای ساختمان می اقتدار مصرف انرژی آن را کمتر اعطا کرد .

ضخامت بلوک های شیشه ای همانطور که در ادامه بالا گفتیم هشت سانتی متر می باشد پس دیوار و یا این که پنجره ای که قصد داریم بلوک شیشه ای بر بر روی آن کارگزاشتن شود می بایست عمده از هشت سانتی متر ضخامت داشته باشد تا بتوان بلوک های شیشه ای را به صدق جای اعطا کرد و خطری به جهت اشخاص تولید نکند.

خواص بالای ایزولاسیون (صوتی-گرمایی)،سبک بودن دیوار ساخته شده در ادامه مقایسه با دیوارهای آجری سنتی،امکان بکارگیری طرحها و رنگهای گوناگون در ادامه یک یا این که چندین دیوار بنابر هر گونه سلیقه،سادگی و شتاب فعالیت بالا در ادامه کارگزاشتن و بکارگیری بلوک شیشه ای در ادامه مقایسه با آجرهای سنتی،زیرا روند گوناگون و گوناگون دیوارکشی سنتی شامل آجرچینی، گچ و خاک، سفیدکاری و نگارگری وجود نداشته اما در ادامه بلوک های شیشه ای فقط شامل آجرچینی و بندکشی است.

 

سادگی و شتاب فعالیت بالا در ادامه کارگزاشتن و بکارگیری بلوك شیشه ای در ادامه مقایسه با آجرهای سنتی.

کم بودن ضخامت آن ها در ادامه مقایسه با دیوارهایی که از آجرهای سنتی صحیح شده است.

برای قیمت بلوک شیشه ای در ادامه نگین شرق با شماره های درج شده رد وب سایت تماس بگیرید.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

رکورد ویو لایو اینستاگرام

رکورد ویو لایو اینستاگرام یا همان پربازدیدترین پخش زنده اینستاگرام به چه اکانتی تعلق دارد؟ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.