کاربرد فناوری لیزر در برشکاری و جوشکاری فولاد مدیران آهن

کاربرد فناوری لیزر در ادامه برشکاری و جوشکاری فولاد – مدیران آهن
برش لیزر آهن

برش لیزر فلزات از بهترین و به صرفه ترین رویه های ایجاد است. مواد غیر ذوب نظیر چوب ، کربن و پلاستیک های ترموست معمولا با همین رویه برش دیتا می شوند.

برش لیزر آهن

مکانیزم انجام برشکاری به وسیله ی لیزر به همین شکل هست که نخست پرتوی لیزر به وسیله ی مبداء ایجاد شده و با عبور از آینه های دستگاه به امداد یک عدسی در ادامه حوزه‌ ی برش متمرکز می شود.

هرچه رخنه عمیق خیس می شود و مواد جوش می یابند ، بخارهای حاصل از بخار منجر دیواره های مذاب می شوند که خارج ریخته می شوند و رخنه را عمده می کنند.

رخنه دکمه باعث به ارتقاء ناگهانی در ادامه جذب می شود که به شتاب رخنه را عمیق خیس می کند. زمانی که پرتو لیزر قسمتهایی از مواد بالا را از فی مابین چیره شود ،اما از شیوه مواد انقطاع نشود،حکاکی نامیده می شود.

فرایند تکثیر یک فوتون به وسیله فوتون دیگر، در ادامه جمع اقتدار و شدت پرتو نور لیزر را انتخاب خواهد کرد. برش لیزری به وسیله به کار گیری اشعه لیزر از یک خروجی قدرتمند لیزر بر روی اجسامی که میخواهند بریده شوند انجام میشود.

Th is a rt​icle w as cre ated  by G SA C on​te nt ᠎Gene rator ᠎DE​MO᠎!

دستگاه نور لیزر خروجی یک مبداء پرتوان به محل برش آهن ساماندهی شده و بر بر روی مرحله کوچکی از قطعه فعالیت متمرکز میشود.

ارزش دستگاه لیزر آهن چه میزان است؟ هرچه تیراژ قطعات فراتر باشد ارزش سرویس ها برش لیزر به جهت آن ذیل خیس است. This c᠎ontent has be​en written by GSA Con​tent G ener​at᠎or  Demover​sion!

سرویس ها لیزر اسمان لیزر زیاد با میزان مرغوب بودن و با ارزش مطلوب انجام می گیرد. برش لیزر آهن و استیل و آلومینیوم و مس از گزاره حیاتی ترین سرویس ها تیم اسمان لیزر است.

تیم سرویس ها لیزر دنیا نما با سوابق ای براق در ادامه حوزه اشکال سرویس ها برش لیزری، خمکاری ، برش CNC ، لیزر آهن و لیزر استیل میباشد.

نوعاً از همین فناوری در ادامه حوزه صنعت به کارگیری میشود. سرویس ها برش لیزر ( Laser cutting) فناوری هست که در ادامه آن از اشعه لیزر به جهت برش اجسام به کارگیری میشود.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

رکورد ویو لایو اینستاگرام

رکورد ویو لایو اینستاگرام یا همان پربازدیدترین پخش زنده اینستاگرام به چه اکانتی تعلق دارد؟ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.