چاپ فلکسو تراختور

 

 

 

چاپ فلکسو از آنجايي که عمده ضربات پنالتي (75?) در ادامه فوتبال تبديل به گل مي شوند، تام فشار براي گلزني روي ضربه زننده است. و براي بهترين دروازه بان ها، لحظه اي هست که مي توانند مزيت رقابتي واقعي را براي تيم خویش به دست آورند. از آنجايي که حتي با وجود بخت هايي که به روش وحشتناکي عليه آن ها انباشته شده است، وقتي سيگنال هايي را که ضربه زننده مي دهد را مي خوانند، باتجربه ترين دروازه بان ها در ادامه واقع 35? در ادامه پيش بيني اينکه توپ چه جایی مي رود چیره خیس هستند. اين منجر مي شود که آن ها به خوبي از برادران کاهش ماهر خویش جلوتر باشند.

 

قصد بازدید شده

 

به تیتر بازاريابان و فروشندگان B2B، ما‌درها با بحران هاي دارای ارتباط (البته بی آلایش تر) در ادامه زمينه پيش بيني مواجه هستيم. چنانچه صرفا به سرنخ هايي که مي توانيم در ادامه سيستم هاي خویش ببينيم متعلق باشيم، در ادامه مقايسه با متخصصان ABM در ادامه يک نقطه ضعف وسیع هستيم. با مقايسه آنچه که مي‌توانيم با به کارگیری از بينش قصد خريد واقعي خویش TechTarget ببينيم با ميانگين چيزي که مشتريان ما‌درها به تیتر سرنخ در ادامه سيستم‌هاي خویش نشان مي‌دهند، سوای «نيت»، شرکت‌ها ممکن هست بيش از 85 % از تقاضاي واقعي در ادامه بازار خویش را از دست بدهند. چنانچه واقعاً مي خواهيد پیروز شويد، تمامی چيز در ادامه گزینه به کارگیری از بهترين داده ها موجود براي افزايش بخت خویش است.

 

براي “مالک شدن” رقابت خویش چه چيزي اضطراری است؟

دروازه بان هاي بي تجربه “متوسط ??بازي مي کنند.” آن ها سعي مي نمایند بر شالوده آمار، رتبه يک ضربه زن را پيش بيني کنند. منطقي است. با اين حال، به ندرت فعالیت مي نماید زيرا تيراندازي در ادامه ارتفاع فصل در ادامه واقع نایاب است. به حیث مي برسد که دیتا هاي کافي براي ايجاد تفاوت زياد وجود ندارد. بنابراين بهترين دروازه‌بان‌ها از تمامی آمار به کارگیری مي‌کنند، و آنگاه بالاتر از آن مي‌روند: آن ها «ضربه‌زن» را مي‌خوانند، سيگنال‌هاي رفتاري زنده از چشم‌هاي او، وضعيت ايستادن، دويدن، وضعيت پا، باسن و موردها ديگر را بازدید مي‌کنند. در ادامه دستان يک دروازه بان برتر در ادامه يک راند پنالتي 5 ضربه اي، اين سس مخفي حقیقتا مي تواند نتيجه دهد.

 

همين دستور در ادامه گزینه هر نوع پيش‌بيني‌کننده نيز درستی مي‌کند: آنچه بيرون مي‌آيد صرفا به میزان داده‌هايي هست که وارد مي‌شود. و نظیر دروازه‌بان‌هاي ضعيفي که صرفا به آمار فصل قبلی متعلق هستند، مدل‌هاي پيش‌بيني‌کننده‌اي که مي‌توانيد از داده‌هاي CRM و MAP بسازيد، هستند. اکثر اوقات اساساً به وسیله نرخ هاي تراکنش ریز که مشخصه B2B است، فلج مي شود. جداول ليگ نشان مي دهد که عملاً تمامی برندگان واقعي از داده ها باورنکردني موجود در ادامه گزینه اينجا و حالا سود زيادي مي برند. اين چيزي هست که با قصد خريد واقعي TechTarget به دست مي آوريد.

 

نيت بازدید شده واقعي نتايج بهتري ارائه مي دهد

 

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

نحوه عملکرد انواع صفحه برش (2)

نحوه عملکرد انواع صفحه برش برش لیزر آهن, برش لیزر آهن, خدمات برش لیزری ورق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.