مهلت ثبت نام در آزمون استخدام دیوان محاسبات تمدید شد

[ad_1]

مهلت شرکت در آزمون کار با قرارداد اتاق محاسبات در ساعت 1400 تا دوشنبه 18 بهمن ماه 93 تمدید شد.

به گزارش ایسنا، بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، دیوان محاسبات کشور در نظر دارد نیروی متخصص لازم را از طریق آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی و گزینش به صورت قراردادی استخدام کند که بر این اساس متقاضیان تا ساعت ۲۴ امروز شنبه بهمن ماه فرصت دارند. 7. موفق به ثبت نام در این آزمون شدند که به دلیل اضافه شدن ردیف (6) به دفترچه تا روز دوشنبه 18 بهمن ماه تمدید شد.

متقاضیان باید با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور و پرداخت مبلغ 900000 ریال با کارت های عضویت بانک شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال است، شماره سریال ثبت نام خود را دریافت و سپس در قسمت مربوطه آزمون ثبت نام کنند. .

بر اساس اصلاحیه اعلام شده، آن دسته از متقاضیانی که قبلا برای ثبت نام اقدام کرده اند، می توانند در صورت تمایل، اطلاعات خود را قبل از تاریخ فوق ویرایش کنند.

کارت شرکت در آزمون از روز دوشنبه 16 اسفندماه برای مشاهده و چاپ بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار می گیرد. این آزمون با توجه به آمار ثبت نام کنندگان به صورت غیر متمرکز و منطقه ای در روز پنجشنبه 19 اسفندماه برگزار می شود.

صدور کارت مشارکت قراردادی اتاق محاسبات به شماره 1400 تاییدی بر اطلاعات ارائه شده از سوی متقاضیان نمی باشد و مدارک متقاضیان پس از اعلام پذیرش اولیه در آزمون توسط اتاق محاسبات بررسی می شود. .

نتایج قرارداد کار اتاق حساب 1400 و لیست پذیرفته شدگان آزمون (سه برابر ظرفیت قبولی نهایی) حداکثر تا 40 روز پس از برگزاری آزمون از طریق درگاه اطلاع رسانی سنجش آموزش کشور اعلام می شود. سازمان. پذیرفته شدگان طبق برنامه پس از تکمیل مدارک و تکمیل پرونده، مراحل مصاحبه تخصصی را طی خواهند کرد.

اشخاصی که کارمند سایر سازمان ها و مؤسسات دولتی هستند باید حداکثر ظرف مدت یک ماه پس از قبولی، استعفانامه خود را به اتاق محاسبات ارائه کنند، در غیر این صورت از فرآیند جذب خارج می شوند.

چنانچه در هر مرحله از مراحل جذب، دیوان محاسبات تشخیص دهد که متقاضی اطلاعات خلاف واقع ارائه کرده است، استخدام فرد لغو شده و متقاضی حق اعتراض ندارد. پس از پذیرش و تکمیل مراحل جذب، انتقال از استان پذیرنده به استان های دیگر به مدت 5 سال امکان پذیر نمی باشد.

در هر یک از حوزه های کاری امتحانی (درج شده در جدول شماره 1 اطلاعیه درج شده در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی http://www.sanjesh.org/ در روز ثبت نام)، فقط فارغ التحصیلان همان رشته، گرایش و مدرک ممکن است شرکت کنند و پذیرش سایر رشته ها یا گرایش های معادل مدرک تحصیلی یا بالاتر یا پایین تر امکان پذیر نمی باشد.

قبولی در آزمون کتبی به هیچ وجه درخواست قطعی نیست، اما قبولی نهایی با کسب حد نصاب و قبولی در آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی، گزینش و مراحل بعدی شامل معاینات پزشکی و سابقه کیفری پاک در مراکز ذیصلاح می باشد. لازم به تاکید است که گزینش نهایی از بین داوطلبان واجد شرایط انجام خواهد شد.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

لیبل خام طرح کاپرا

لیبل خام ما برچسب‌هاي ارواح سفارشي با کيفيت برتر را براي طيف گسترده‌اي از مارک‌ها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.